Birlikte daha da güçlü.

Sektör öncüsü e-ticaretin temeli, yine sektör öncüsü yazılım ve teknik desteğe dayanır. Kalite ve sürdürülebilirlikten hiçbir zaman ödün vermediğimiz e-ticaret yazılımımız “e-MOS”u bundan 16 yıl öncesinde 2001’de oluşturduk. İlk gününden bu yana e-MOS, 150’den fazla farklı markaya hizmet verdi, vermeye devam ediyor.


Hepsi bir arada e-ticaret ve CMS (Content Management System) yazılımımız, eşsiz teknolojiyi geniş bir hizmet yelpazesi ile buluşturuyor. Responsive tasarım, çevrimiçi gözetim, hedefleme araçları, destek, ödeme ve sektörün öncüsü kampanya altyapısı e-MOS’u farklı kılan özelliklerinden sadece birkaç tanesi.

Rakamları daha mı fazla seviyorsunuz? e-MOS ile 24 saat içerisinde müşterilerimizin yapabildiklerine bir göz atın.

62B
Günlük tekil sipariş sayısı.
1.2M
Dolar günlük ciro.
50K
Herhangi bir saate sitedeki aktif kullanıcı sayısı.
50+
Ülkede aktif.
30+
Dil desteği.

Evet. Üst düzey yazılımlar ve karmaşık altyapı hizmetleri sunuyoruz, fakat bu kodların aslında oldukça göz alıcı olabileceğini hiç düşündünüz mü?


Tasarım ortağımız -99 design studio, göz alıcı çözümler sunmasının yanı sıra, zamana karşı koyan tasarımları da beraberinde getiriyor. Hem yerel hem de uluslararası (Awwwards, FWA, Webby ve daha fazlası) ödülere ve sertifikalara sahip -99, detaylı UX, UI, analitik incelemeler ile sunduğumuz hizmetleri tamamlıyor.


Pek çok ajans, kusursuz tasarımın üç temel yapıtaşı estetik, fonksiyonellik ve sürdürülebilirlikten sadece birine odaklanır. Bu temel unsurların hepsine birden odaklanan -99 design studio, zamanın ötesine geçen tasarımları sunuyor.

Bulunduğumuz çağ tamamen veri üzerine inşa edilmiş ve verilerin hüküm sürdüğü bir çağ. Atılan her adım, söylenen her söz bir veriye dönüşebiliyor. Bizim için önemli olan, bu verilere ne gibi anlamlar yükleyebildiğimiz. Çünkü anlam verilmediği sürece veri, sadece veri olarak sabit disklerde yer tutmaya devam eder.

 

Bütünsel data ile gerçek zamanlı olarak çalışan CoreBI, API’dan, mobil uygulamalardan, fiziksel erişim noktalarından ve daha pek çok unsurdan müşteriler ile ilgili değerli veriler toplayabilmekte. İçinde bulundurduğu araçlar ile verileri inceleyen ve anlamlandıran uygulama, çok daha detaylı müşteri analizi ve strateji geliştirmeye yardımcı bakış açıları sunabiliyor.